fbpx

Стандарти

Вічність - не піддається впливу часу. І дух певного часу, скоріше, зводяться в єдину співзвучну концепцію. Наші готові кухні базуються на принципах ергономіки, функціональності і довговічності. Наші вироби, поєднують в собі технологічність, нестандартні підходи до вирішення звичайних завдань

 • Якість

  Ми не женемося за кількістю, а приділяємо велику увагу якості та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Адже продукція INSTYLE - це про турботу і любов до Вас.
  Чому ж вибирають нас?
  Люди, які звертаються в нашу компанію звертають увагу на якість і деталі. А ми, в свою чергу, знаємо, що в створенні меблів дрібниць немає і приділяємо увагу кожному нюансу, щоб навіть найвибагливіший клієнт залишився задоволений.

 • Бізнес процеси

  Наш досвід поєднується з постійним самовдосконаленням, прагненням до нових досягнень і пошуку свіжих ідей. Все це відображено в наших виробах, дизайні, як і сервісі. Наша команда вибрала шлях прагнення до досконалості, постійного розвитку та поліпшенню, щоб ми могли надати Вам ідеальний результат.

 • Виробництво

  На сьогоднішній день фабрика INSTYLE займає площу понад 3500 кв.м. і оснащена новітнім італійським і німецьким обладнанням, що дозволяє нам виконувати проекти будь-якої складності, при цьому зберігаючи незмінно високу якість продукції.

  Ми регулярно збільшуємо виробничі потужності і використовуємо при виробництві меблів найсучасніше обладнання кращих світових брендів, що, перш за все, дозволяє створювати продукти високого рівня якості і дає можливість працювати фахівцям фабрики злагоджено, безпечно і зручно. Автоматизоване виробництво допомагає уникнути найбільш незначних помилок, а тому - отримати високоякісний продукт, який буде служити довго і добре.

 • Продукція

  У своїй роботі ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, які сертифіковані за світовими стандартами, а головне - безпечні і практичні в повсякденному використанні.

  Підсумував все вищесказане, виробництво INSTYLE це:

  комп'ютеризовані процеси;
  технологічне обладнання;
  передові технології;
  з екологічно чистих матеріалів;
  і звичайно ж, турбота про клієнта.