fbpx

ІСТОРІЯ

INSTYLE - це не просто фабрика меблів. Це місце, в якому люди стають трішки щасливішими, знаходячи кухню мрії. Це місце, де ми вигадуємо і виробляємо дизайнерські меблі вже більше 10 років. Це наша історія, яку ми хочемо продовжувати ще багато років разом з Вами

 • 2019

  2019

  Січень 2019 року розпочався для компанії з найважливішої в меблевій індустрії події - участі виставці IMM Cologne & LivingKitchen в Німеччині, місто Кельн. На ній ми презентували колекцію кухонь майбутнього року, а також колекцію житлових меблів FRIENDLY українського дизайнера Андрія Могили. Уже в березні ми взяли участь в міжнародному меблевому форумі в м.Київ KIFF, де фабрика INSTYLE гідно була оцінена журі конкурсу BEST MEBEL UA дипломами CHOICE by KIFF 2019 і «Стиль і якість».

 • 2018

  2018

  Запуск технологічної лінії по виготовленню меблів з використанням натурального шпону. Міжнародна премія "Краща кухня України" була присуджена нам за кухню KITO by Pavel Vetrov.
  Також, в березні 18 року компанія INSTYLE визнана "Кращим виробником кухонних меблів" в рамках конкурсу "Меблевик року" А в травні 2018 року ми взяли участь в щорічній виставці "Canadian Furniture Show", яка проходила в Торонто.

 • 2017

  2017

  Компанія INSTYLE знову бере участь в міжнародному меблевому форумі KIFF і отримує дипломи "За динамічний розвиток" компанії і диплом "Best Mebel UA" в номінації "Краща кухня 2017" за набір кухонних меблів MANHATTAN.

 • 2016

  2016

  Участь у виставці KIFF, на якій представлені кухні ARTEX, CHESTER.
  Тоді наша компанія була нагороджена Дипломом '' За функціональність і якість "за набір меблів для кухні ARTEX.
  У червні 2016 року компанія INSTYLE стала членом громадської спілки "Спільнота українських підприємців"

 • 2015

  2015

  Компанія INSTYLE стала повноправним членом Асоціації Меблевиків України, що забезпечує додаткові гарантії надійності компанії, а також якості продукції, що випускається.

 • 2008

  2008

  Заснування компанії INSTYLE! Запуск виробництва кухонних меблів. Все починалося з невеликого цеху, який нараховував кілька співробітників і невеликий парк обладнання